1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Jest i będzie to rok szczególny. Większość rodziców i dzieci będzie musiała przystosować się do niecodziennych wymagań, które w zawiązku z panującą pandemią, będą obowiązywały w przedszkolach i szkołach w całym kraju. Również w naszym przedszkolu będą one przestrzegane. Wprowadzone procedury, sposoby funkcjonowania i zasady, które będą podstawą bezpiecznego pobytu Państwa dzieci w przedszkolu nie wystarczą bez Państwa pomocy, wsparcia i zrozumienia. Wszystkim uczestnikom przedszkolnego życia powinno zależeć na tym, aby jak najbezpieczniej przejść przez okres pandemii, abyśmy jak najdłużej mogli cieszyć się obecnością naszych wychowanków, a dzieci mogły cieszyć się z kontaktu ze swoimi paniami, które są dla nich niezwykle ważne i cenne.

Dyrekcja i pracownicy PP 45

W związku z pandemią COVID 19  dla dobra Państwa dzieci prosimy o przestrzeganie oraz zapoznanie się z procedurami i  zasadami obowiązującymi od 01.09.2020

1. Rodzice przyprowadzają i odbierają  dzieci w godzinach pracy oddziału.

Gr. I Krasnoludki -7.45- 15.15

Gr. II Biedronki - 6.00-16.00

Gr. III  Motylki - 7.00-17.00

Gr. IV Misie - 6.30-16.30

Gr. V  Ekoludki pn-czw- 7.15- 16.15 / pt-7.30-15.30

Filia

Gr.I   Pajacyki -  6.00-16.00

Gr.II  Motylki  -  7.00-17.00

Jednocześnie zaleca się aby jak najpóźniej przyprowadzać i wcześniej odbierać

Przyprowadzanie dzieci do godz. 8.30

Odbieranie dzieci od 14.00

1. Rodzice poszczególnych grup wchodzą i wychodzą wyłącznie wyznaczonymi wyjściami dla swojej grupy

Gr. I Krasnoludku – wyjście od podwórka grupy

Gr. II Biedronki - wejście od ogrodu

Gr. III  Motylki - wejście ewakuacyjne od wjazdu do przedszkola

Gr. IV Misie - wejście główne

Gr.V  Ekoludki - wejście ewakuacyjne od ul. Czwójdzińskiego .

Filia

Gr. I,II  wchodzi i wychodzi WEJŚCIEM GŁÓWNYM

Rodzice nie mający dostępu do czytnika rejestrującego obecność dziecka  mają obowiązek po rozebraniu dziecka  odznaczyć dziecko w czytniku głównym (przy głównym wejściu )zachowując dystans bezpieczny.

1. Kontakty rodziców z dyrektorem wyłącznie mailowo lub telefonicznie . Dopuszcza się rozmowy na terenie przedszkola po wcześniejszym umówieniu .

W pierwszym dniu pobytu rodzic przynosi  w koszulce – podpisany załącznik nr 1,2

Aneks nr 1 - Procedura bezpieczeństwa

Załącznik 1 - Oświadczenie COVID19