Grupa II „Motylki”

Motylki to grupa dzieci 4 i 5 letnich. To grupa wesołych i ciekawych wszystkiego młodych ludzi. Przedszkole to ich drugi dom, spędzają tu większość swojego aktywnego dnia. W przedszkolu pilnie się uczą przez zabawę, a pomysłów na nią nie brakuje! Straszaki uwielbiają spędzać czas  na przedszkolnym podwórku gdzie mogą rozwinąć skrzydła, do woli biegać i oddawać się różnorodnym zabawom! W sali natomiast konstruują, budują, rysują, malują i tworzą. Motylki - starszaki to dzielne, mądre i kochane przedszkolaki!