Do grupy "Ekoludków"uczęszczają dzieci, które w czerwcu opuszczą przedszkolne mury. To bardzo wesoła, rezolutna grupa przedszkolaków. Dzieci lubią zabawy przy muzyce, chętnie śpiewają, tańczą oraz grają na instrumentach. "Ekoludki" są świetnymi matematykami a także posiadają umiejętności krasomówcze, które prezentują w czasie różnego rodzaju konkursów oraz wystąpień publicznych. Ostatni rok pobytu w przedszkolu to nie tylko rok zabaw, zdobywania umiejętności, nawiązywania przyjaźni ale także rok ciężkiej pracy. To właśnie na "Ekoludkach" spoczywa najwięcej obowiązków wewnątrz i poza przedszkolnych. Dzieci biorą udział w licznych konkursach, dzięki temu reprezentują swoje Przedszkole i nabywają cennego doświadczenia oraz wiary w swoje możliwości.